گروه ساختمانی عبدالباقی، از سال 1336، در شهرستان آبادان شروع به فعالیت کرده و اکنون با مدیریت حسین عبدالباقی به فعالیت خود ادامه می دهد. در طی این سال ها با اتکا بر تجارب فنی و مدیریتی خود و بهره گیری از استعدادهای خلاق، نیروهای توانمند، نوآور و با تجربه درزمینه خدمات فنی، مشاوره ای و پژوهشی، پروژه های مختلف را در شاخه های طراحی و احداث ساختمان های مسکونی، مراکز اداری-تجاری-رفاهی ، انبوه سازی، مراکز درمانی و شهرک سازی، ارائه نموده است.

باتوجه به اصل رضایت کارفرما ضمن ارج نهادن به منابع انسانی و با به کارگیری استانداردهای معتبر، این شرکت مهمترین خط مشی خود را اعتلای کیفی و خلاقانه فضای زندگی در نظر گرفته است. در راستای تحقق این هدف، نظام مدیریت کیفیت خود را بر اساس استاندارد ISO9001-2008 بنا نهاده است.

گروه ساختمانی عبدالباقی یک مجموعه پویا و پیوسته در حال توسعه است که خدمات آن از مرحله اخذ مجوز های قانونی و طراحی، تا اجرا و اتمام عملیات ساختمانی و اخذ مجوز های قانونی، در پایان پروژه ارائه می گردد. ما در این گروه با نیروهای متخصص و حرفه ای، تمام امکانات و ابزارهای لازم را به خدمت گرفته ایم تا بتوانیم هرچه بیشتر موجبات رضایت مشتریان و بهره برداران را فراهم کنیم.

 

ارزش های اساسی شرکت:

خلاقیت: ارائه خلاقانه ترین راه حل ها برای مشکل ترین و پیچیده ترین مسائل در حوزه طراحی و ساخت و ساز.

مسئولیت پذیری: دغدغه ما در درجه اول انجام کارها به صورت عالی و درست می باشد.

نظم: رعایت نظم، انضباط و پیراستگی محیط کار و آراستگی پوشش ظاهری.

صداقت

حفظ سلامتی ،ایمنی و محیط زیست

پیشرو بودن: توسعه و پیشرفت روزافزون

کار تیمی و نتیجه گرایی: توجه به اجرای امور به صورت تیمی و تلاش تا حصول نتیجه

احترام: احترام به کارمندان، مشتریان، شرکا، تامین کنندگان، پیمانکاران، همکاران و کلیه ذینفعان

مشتری سالاری: حق همیشه با مشتری است و هدف ما ارتباط بلند مدت با مشتری می باشد.

 

 

درباره ما