برج باغ مسکونی پریمو رزیدنس


برج باغ مسکونی پریمو رزیدنس مشتمل بربرجهای 10 الی 12 طبقه با لابی مجلل، آسانسورهای نفر بر و باربر می‌باشد که در بلوار نیایش امیر آباد ، توسط هلدینگ عبدالباقی در حال ساخت می باشد.

محوطه مسکونی پریمو که با زمین 6 هزار متری که تنها حدود 50 درصد از آن توسط بلوک‌های مسکونی اشغال گردیده است در آبادان بی نظیر می‌باشد.طراحی مجموعه به گونه‌ای صورت پذیرفته که تردد وسایل نقلیه صرفا از پیرامون مجتمع انجام گردیده و فضای ما بین بلوک‌ها به پیاده‌روی اختصاص داده شده است.

 

اطلاعات بیشتر : 09338340344

محوطه سازی این فضا با اجرای سنگفرش، آلاچیق، نیمکت و پرگولا و تلفیق گونه‌های مختلف گیاهی مناسب اقلیم آبادان، فضایی دلنشین جهت بهره برداری ساکنین مجتمع فراهم نموده است.با الهام گیری از معماری سنتی ایرانی در بخش‌هایی از محوطه مجتمع، باغ‌های ایرانی قدیم تداعی گردیده است.نورپردازی منحصر به فرد نما و محوطه، شب‌هایی زیبا برای مجتمع به ارمغان آورده است.با استفاده از آبنماهای اجرا گردیده طنین گوش نواز صدای آب در قسمت‌های مختلف مجتمع به گوش می‌رسد و  فضایی مناسب جهت نشستن ساکنین در حیاط مجتمع طراحی و اجرا گردیده است که محیطی مناسب جهت آب بازی کودکان در ماه‌های گرم سال می‌باشد.علاوه برآن وجود پارک کودک کاملا استاندارد و تجهیز شده با وسایل بازی متنوع، فضای دوچرخه و اسکیت سواری موجب ایجاد فضایی مفرح و شاد برای کودکان گردیده است.


 مشخصات واحدها: واحدهای برجهای پریمو از 80 تا 140 متر مساحت دارند. این واحد ها به تمامی امکانات مجهز هستند و معماری چشم نوازی دارند. کف سرامیک، کابینت های ام دی اف، اطفاء حریق، سقف کناف، هود، گاز، سینک و شیرآلات بسیار با کیفیت و صادراتی از مشخصات واحدهای مسکونی پریمو هستند.

 لابی ورودی مجلل: اختصاص تمامی فضای طبقه همکف برج‌های مسکونی به امکانات مشاع موجب احداث و تجهیز لابی ورودی مجلل همانند هتل‌های پنج ستاره گردیده است. ترکیب چوب و نورپردازی اجرا شده در سقف با سرامیک درجه یک و لمسه کوبی چرمی در دیوار بستر مناسبی برای تجهیزات لابی با مبلمان و تجیزات لوکس را فراهم نموده است.   در ساخت کانتر ورودی و برخی دیگر از تجهیزات مورد نیاز با تلفیق سنگ و چوب طبیعی، تمامی تلاش در ایجاد فضایی گرم و دلنشین جهت استفاده ساکنین صورت پذیرفته است.

 سالن ورزش: ساخت سالن‌های ورزش برج‌های مسکونی با متراژ مناسب جهت امکان فراگیری تمام دستگاه‌های مورد نیاز و طراحی متناسب با فضاهای ورزشی و مجهز به سرویس بهداشتی، حمام و رختکن صورت پذیرفته است. کلیه سالن‌های ورزش در بخش هوازی مجهز به تردمیل، دوچرخه ثابت و همچنین  دستگاه الپتیکال می‌باشند و علاوه بر آن با استفاده از یک دستگاه وزنه اسمیت و همچنین یک دستگاه چند کاره که قابلیت 21 تمرین بدنسازی حرفه ای را دارد نیاز تمامی کاربران مرتفع گردیده است.

سالن اجتماعات: جهت برگزاری همایش‌های ساکنین، سالن اجتماعاتی مجهز به آشپزخانه، رختکن و سرویس بهداشتی در تمامی برج‌های مسکونی موجود می‌باشد. در این سالن که کف و دیواره آن با سرامیک درجه یک  اجرا گردیده است. با استفاده از طراحی چوب در سقف و کاغذ دیواری در بخش‌هایی از دیواره فضایی دلنشین جهت استفاده ساکنین ایجاد و چیدمانی مرغوب و متناسب با این فضا جهت پذیرایی از دهها نفر قرار داده شده است.

سالن سرگرمی: سالن سرگرمی ساخته شده در برج‌های مسکونی مجهز به مبلمان، میز بیلیارد،  ایرهاکی، فوتبال دستی و تلویزیون می‌باشد که قابل استفاده به صورت اختصاصی توسط ساکنین بوده و طراحی زیبا و خاص این فضا موجب استقبال بسیار خواهد گردید.

 پارکینگ: پارکینگ مسقف با تهویه هوا، اطفاء حریق و روشنایی هوشمند بیش از تعداد واحدهای مسکونی در نظر گرفته شده و در کف، مسیرهای حرکتی و همچنین محل پارک خودروها کاملا مشخص گردیده است.

 موتورخانه مرکزی: با توجه به اهمیت کیفیت تجهیزات تاسیساتی ساختمان، حداکثر دقت در انتخاب این موارد صورت پذیرفته است و موتورخانه مرکزی هر یک از برج‌های مسکونی دارای پوستر پمپ مرکزی و منابع عظیم ذخیره سازی برای آب مصرفی و اطفاء حریق هستند.

 آسانسورهاهر یک از برج‌های مسکونی مجهز به آسانسور های بسیار زیبا و با کیفیت می‌باشد.

سیستم برق اضطراریجهت روشنایی فضاهای مشاع و همچنین کارکرد تجهیزات موتورخانه و آسانسور هنگام قطع برق، کلیه برج‌های مسکونی مجهز به یک دستگاه دیزل ژنراتور می‌باشند.

سیستم آیفون تصویریجهت امکان ارتباط لابی من با واحدها و همچنین در صورت نیاز ارتباط تصویری مراجعین از لابی با واحدهای مسکونی سیستم آیفون اجرا و نصب گردیده است.

سیستم اعلام حریقجهت اطلاع از وقوع حریق، دتکتورهای دودی و حرارتی در کلیه فضاهای برج‌های مسکونی اجرا گردیده و در صورت وقوع آتش‌سوزی توسط کنترل پنل مرکزی که نزد لابی من نصب گردیده است محل دقیقه حادثه مشخص می‌گردد.

سیستم اطفا حریقجهت پیشگیری از گسترش حریق سیستم آب افشان با پوشش کامل در فضاهای مشاع برج‌های مسکونی نصب شده است

سیستم دوربین مدار بسته: جهت امکان کنترل فضاهای مشاع، سیستم دوربین مدار بسته در کلیه طبقات، مشاعات و لابی ورودی نصب گردیده است.

 

از دیگر مشخصات این مجموعه می توان به واحد های خدماتی از قبیل مجموعه زیبایی، کلینیک پزشکی، هایپرمارکت، خشکشویی، نانوایی، کارواش و … اشاره کرد.


حسین عبدالباقی

فضای دوچرخه و اسکیت

حسین عبدالباقی

پارک بازی روباز

حسین عبدالباقی

خانه کودک سرپوشیده

حسین عبدالباقی

سالن سرگرمی

حسین عبدالباقی

فضای سبز با وسایل ورزشی

حسین عبدالباقی

گیت امنیتی، حراست و دوربین مداربسته

حسین عبدالباقی

سوپرمارکت، خشکشویی، نانوایی و ...

حسین عبدالباقی

کیلنیک درمانی، سالن زیبایی

حسین عبدالباقی

سالن اجتماعات

حسین عبدالباقی

لابی وسیع و چشم نواز

حسین عبدالباقی

سالن ورزشی

حسین عبدالباقی

آسانسور های سرعت بالا

حسین عبدالباقی

واحدهای 80 الی 140 متری